Szukaj

Drewniana Łódź Podwodna - Zabawka Do Kąpieli

49.00 zł

W 80 dni dookoła świata? 20 000 mil podmorskiej żeglugi z kapitanem Nemo? A może nurkowanie w poszukiwaniu skarbów zatopionych przez piratów? W dziecięcym świecie wszystko jest możliwe, zwłaszcza gdy ma się taką wspaniałą inspirację, jak ta kolorowa łódź podwodna. A może to łódź, motorówka, samolot i statek kosmiczny w jednym? Kto wie, wszystko zależy od wyobraźni malucha.

W Snuggles Shop, czyli sklepie z akcesoriami dla dzieci, kupisz bezpieczne zabawki wykonane z naturalnych materiałów. Akcesoria PlanToys produkowane są ze specjalnego, ekologicznego i bezpiecznego materiału PlanWood®. Nadają się do kąpieli, do zabawy w piasku nad morzem, w jeziorze i w innych zbiornikach wodnych. Łódź podwodna, jak na łódź przystało, jest niezatapialna.

Produkt jest częścią serii drewnianych zabawek PlanActivity, które mają nie tylko zapewniać maluchowi rozrywkę, ale przede wszystkim wspomagać jego rozwój psychoruchowy, kreatywność i wyobraźnię. Zabawki edukacyjne PlanToys wykonywane są z przetworzonego drewna kauczukowego i pokryte są bezpiecznymi farbami.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary produktu: 9.8 x 12.4 x 6 cm
- Wymiary opakowania: 14 x 11,5 x 6,2 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email