Szukaj

Drewniana Motorówka - Zabawka Do Kąpieli

49.00 zł

Wzzzzzium… tak szybko mknie ta motorówka albo jeszcze szybciej, wszystko przecież zależy od wyobraźni dziecka. To może być zwykły pojazd albo motorówkowy odrzutowiec z hiper napędem, pozwalającym na przemierzanie oceanów na wodnej planecie. Kąpiel to doskonały czas na zabawy wodne, zwłaszcza takie, które rozwijają, wspomagają rozwój umiejętności ruchowych i kreatywności. Drewniana motorówka przeznaczona jest do zabawy w wodzie (na przykład w wannie, ale również w basenie, brodziku, jeziorze) – niestraszna jej woda w żadnej postaci, bo przecież motorówki są stworzone po to, by śmigały po falach. Akcesoria wykonane są z drewna pochodzącego z odzysku PlanWood® i malowane są bezpiecznymi, ekologicznymi farbami.

Drewniana zabawka dla dzieci – motorówka do kąpieli wykonana z ekologicznego materiału PlanWood®, pokryta bezpieczną farbą. Produkt należy do linii PlanActivity i wspiera rozwój malucha.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary opakowania: 14 x 11,5 x 6,2 cm.
- Wymiary produktu: 8.5 x 12 x 5.5 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email