Szukaj

Drewniane Owoce z Deską Do Krojenia

69.00 zł

Mniam, mniam… owoce są takie smaczne, zdrowe i kolorowe. Drewniane owoce z deską do krojenia to edukacyjny zestaw, doskonały na prezent dla dziecka. Maluch może przygotować swoim pluszakom smaczny i zdrowy posiłek. Drewniane owoce należą do linii PlanActivity i mogą być łączone z drewnianymi warzywami oraz zestawem śniadaniowym, które znajdziesz w naszym sklepie dla dzieci online.

Prezentujemy tutaj zestaw drewnianych owoców, w skład którego wchodzą: cytryna, jabłko, kiwi, pomarańcza i truskawki. Gadżet daje mnóstwo możliwości do zabawy: od przygotowywania własnych udawanych podwieczorków, aż po naukę pomocy domowych. Drewnianym nożykiem maluszek może symulować, że kroi owoce na deseczce, a następnie przygotowuje sałatkę owocową, albo pomaga rodzicom w kuchni.

PlanToys jest producentem ekologicznych, bezpiecznych zabawek dla dzieci. PlanWood® to specjalna forma drobin i wiór drewna kauczukowego, sprasowana pod wysokim ciśnieniem. Drewno jest pomalowane bezpiecznymi, nietoksycznymi farbkami i zabezpieczone przed działaniem wody.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Rozmiar produktu: 18,6 x 13,5 x 3,10 cm - deska do krojenia
-  Rozmiar opakowania: 18,7 x 18,7 x 7,5 cm
- Materiał: PlanWood® drewno kauczukowe

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email