Szukaj

Drewniane Warzywa z Deską Do Krojenia

69.00 zł

Co dziś na obiad? Może sałatka warzywna? Pomidorek albo smakowity ogórek? Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych w ich codziennych czynnościach; lubią też wymyślać różne scenki. Czy to zabawa w obiad, czy też w sklep lub restaurację… ten zestaw będzie nieocenioną pomocą. W komplecie znajdują się pomidor, papryka, cebula, ogórek i grzybek, deska do krojenia oraz szpatułka przypominająca nóż. Drewniane warzywa mogą sprawić jeszcze więcej frajdy z dodatkowymi akcesoriami z linii PlanActivity – owocami oraz zestawem śniadaniowym.

Drewniane zabawki wykonane są z ekologicznego materiału PlanWood®, są odporne na wodę i ścieranie. Mogą być z powodzeniem zabierane do piaskownicy czy na trawkę, a po przemyciu zwykłą wodą będą jak nowe.

Snuggles Shop to sklep z akcesoriami dla dzieci, w którym szczególnie dbamy o dobór akcesoriów tak, aby w ofercie znajdowały się wyłącznie bezpieczne, edukacyjne zabawki. PlanToys jest uznaną firmą, produkującą właśnie takie ekologiczne zabawki dla dzieci, pomagające pociechom rozwijać się intelektualnie i ruchowo.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Rozmiar produktu: 18,6 x 13,5 x 3,10 cm - deska do krojenia
- Rozmiar opakowania: 18,7 x 18,7 x 7,5 cm
- Materiał: PlanWood® drewno kauczukowe

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email