Szukaj

Drewniany Aparat z Kalejdoskopem

49.00 zł

Mój pierwszy aparat to jedna z tych zabawek, które łączą rozrywkę z nauką i wspomagają rozwój kreatywności malucha. Bawiąc się drewnianym aparatem, dziecko uczy się odgrywać rolę małego fotografa. Spoglądając w specjalną soczewkę, ujrzy świat w zupełnie innych barwach, ponieważ wewnątrz aparatu znajduje się kalejdoskop. Taka zmiana widoku zachęci malucha do eksperymentowania i poszukiwania nowych perspektyw. Aparat jest bezpieczną zabawką zrobioną z drewna PlanWood®, natomiast soczewka wykonana jest z trwałego plastiku. Wszystkie elementy cechują się wyjątkową jakością.

Zabawkowy aparat drewniany z kalejdoskopem można zabrać ze sobą w podróż, na spacer, do parku czy nawet do sklepu, a dziecko nie będzie się nudziło zaaferowane nową perspektywą na znane widoki. Mój pierwszy aparat to zabawka edukacyjna, wspierająca rozwój kreatywności.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Rozmiar produktu: 10.0 x 5.2 x 8.0 cm
- Rozmiar opakowania: 11,5 x 6 x 9,6 cm
- Materiał: PlanWood®

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email