Szukaj

Drewniany Gryzaczek Little Friends Daisy Dots Kotek Bim.Bla

39.00 zł 27.30 zł

Gdy dziąsła swędzą, a pierwsze ząbki próbują wyrosnąć i przedostać się na świat, z jednej strony jest to radość dla rodziców, a z drugiej okres, gdy maluszek płacze, wierci się i nie może usnąć. Gryzaczki koją swędzenie dziąseł i wspomagają ćwiczenie zmysłu dotyku. Ważne, aby były wykonane z bezpiecznych i naturalnych materiałów. A trudno o bardziej ekologiczny surowiec niż lite drewno bukowe. Takie bezpieczne zabawki dostępne są w sklepie internetowym dla niemowlaków Snuggles. Produkty marki Bim.Bla odznaczają się dużą wytrzymałością, jakością wykonania i bezpieczeństwem. Drewniany gryzak nie jest klejony ani malowany, a jedyny dodatek to bawełniana chusteczka. Wygodne profilowanie w kształcie główki kotka (model Daisy Dots), ułatwia dziecku utrzymanie drewnianej zabawki w rączkach. Gryzak może posłużyć również jako zabawka wspierająca koordynację ręka-oko. Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką lub szczoteczką zwilżoną w wodzie, a materiałową chusteczkę można prać w temperaturze 40°C.

Ekologiczny, nietoksyczny i bezpieczny drewniany gryzaczek wykonany ze 100% drewna bukowego oraz bawełnianej tkaniny. Produkt marki Bim.Bla przeznaczony dla niemowląt od 3. miesiąca życia.

Gryzak wykonany został z 100% drewna bukowego oraz bawełnianej tkaniny. Nieklejony, niekolorowany. Naturalny i nietoksyczny. Bezpieczny produkt dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
Przybliżone wymiary: 7cm x 10cm x 1cm.

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email