Szukaj

Drewniany Gryzaczek Little Friends Pastel Meadow Ptaszek Bim.Bla

39.00 zł

Ten gadżet jest niezastąpiony, gdy dziecko zaczyna ząbkować. Drewniany, ekologiczny gryzaczek Little Friends od marki Bim.Bla to jeden z tych produktów, które są absolutnym must-have wyprawki niemowlaka. Przyda się już od 3. miesiąca życia i później. Gryzaczek, zgodnie z jego przeznaczeniem, nadaje się do gryzienia, ale wspiera również koordynację ręka-oko i zapewnia maluszkowi mnóstwo radości. Sklep z akcesoriami dla dzieci Snuggles prezentuje drewniane zabawki, bezpieczne, ekologiczne, stworzone z myślą o najmłodszych. Gryzaczek Bim.Bla w kształcie kaczuszki ozdobiony został bawełnianą wstążeczką, którą można ściągnąć i wyprać w pralce. To zabawka edukacyjna i gryzaczek, dzięki któremu wyrastanie pierwszych ząbków będzie mniej nieprzyjemne. Ergonomiczny, wyprofilowany kształt ułatwia pewny chwyt. Gryzak zrobiony jest z nielakierowanego i niemalowanego drewna. W celu utrzymania w czystości produkt należy przecierać wilgotną szmatką lub szczoteczką, można również przemywać płynem do dezynfekcji zabawek.

Wyprofilowany gryzaczek dla niemowlaków, wykonany z litego drewna bukowego z dodatkiem bawełnianej tkaniny. Jest bezpieczny, nietoksyczny i daje ukojenie swędzącym dziąsełkom w trakcie ząbkowania.

Gryzak wykonany został z 100% drewna bukowego oraz bawełnianej tkaniny. Nieklejony, niekolorowany. Naturalny i nietoksyczny. Bezpieczny produkt dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
Przybliżone wymiary: 7cm x 10cm x 1cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email