Szukaj

Drewniany Gryzaczek Little Friends Różowe Paseczki Słonik Bim.Bla

39.00 zł 27.30 zł

Gdy maluszek nie może spać z powodu ząbkowania lub po prostu z nudów, niezastąpionym gadżetem, który go uspokoi, będzie drewniany gryzaczek Little Friends Bim.Bla, dostępny w sklepie z akcesoriami dla dzieci Snuggles. Drewniana zabawka kształtem przypominająca słonika jest tak wyprofilowana, by niemowlak mógł ją łatwo złapać w paluszki. Bawełniana chusteczka w różowe paski dodaje gadżetowi uroku, stanowi też dodatkowy uchwyt. Drewniany gryzak wspiera koordynację ręka-oko. Gryzaczki świetnie nadają się na prezenty dla dzieci, zwłaszcza tych najmłodszych i są obowiązkowym elementem wyprawki. Zabawki mają niewielkie rozmiary, są idealnie wyszlifowane i wycięte z jednego kawałka drewna – nie ma tu ani klejeń, ani łączeń, a powierzchnia drewna nie jest malowana, co zapewnia całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Gryzaczek wyczyścisz wilgotną szmatką lub szczoteczką (można używać płynów do dezynfekcji zabawek), a bawełnianą chusteczkę wypierzesz w pralce w temperaturze 40°C.

Gryzaczek Bim.Bla Little Friends w różowe paseczki to propozycja dla ząbkujących dziewczynek. Gryzak wykonany został z litego drewna bukowego, jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny. Zabawka dla 3-miesięcznego niemowlaka.

Gryzak wykonany został z 100% drewna bukowego oraz bawełnianej tkaniny. Nie klejony, niekolorowany. Naturalny i nietoksyczny. Bezpieczny produkt dla niemowląt od 3 miesiąca życia.
Przybliżone wymiary: 7cm x 10cm x 1cm.

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email