Szukaj

Drewniany Statek Piracki - Zabawka Do Kąpieli

89.00 zł

Ahoj przygodo! Czas wyruszyć w świat! Zrzuć cumę, rozwiń żagle i popłyń tam, gdzie poniesie Cię wyobraźnia. Zabawkowy statek piracki to idealny prezent dla dziecka, które marzy o tym, by zostać piratem albo pogromcą piratów, albo odkrywcom nowych lądów, albo poszukiwaczem skarbów, albo… tak naprawdę jest to prezent dla każdego – dla małego i większego dziecka, a także dla ich rodziców, bo nic nie sprawia większej frajdy jak wspólna zabawa.

Zestaw składa się z łodzi, pirata, armaty, wiosła i skrzyni na skarby. Produkt jest jednym z elementów całej serii PlanCity, umożliwiającej swobodną rozbudowę i tworzenie własnego miasta.Drewniane zabawki dla dzieci rozwijają wyobraźnię, integrują i wspierają rozwój dziecka. Statek piracki wykonany jest ze specjalnego ekologicznego materiału PlanWood® – odzyskanych i sprasowanych drobin i wiór drewna kauczukowego. Zabawki są odporne na wodę, malowane nietoksycznymi ekologicznymi farbami i produkowane zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary łódki z żaglem: 21 x 12,5 x 19 cm
- Wymiary kapitana: 6,5 x 3 cm
- Długość wiosła: 12 cm
- Wymiary skrzyni: 4 x 3 x 2,5 cm
- Wymiary działo: 4,8 x 1,9 x 3,5 cm
- Wymiary opakowania: 23 x 19 x 7 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email