Szukaj

Kredki Crayon Rocks w Bawełnianym Woreczku - 16 Kolorów

52.00 zł

Twój maluch będzie mógł szybciej kształtować zdolności motoryczne, jeżeli podarujesz mu kredki Crayon Rocks. Jest to zestaw składający się z 16 kredek o różnym kolorze. Powstały one z naturalnego wosku sojowego, dzięki czemu są w 100% bezpieczne dla dziecka oraz środowiska. W przeciwieństwie do zwykłych kredek, nie zawierają ani odrobiny parafiny. Są także pozbawione ostrych elementów.

Kredki Crayon Rocks zaskakują swoją prostotą, dzięki czemu pobudzają wyobraźnię dziecka i sprzyjają kształtowaniu kreatywności. Przyjmują kształt kamyczków, co pozwala maluchowi ćwiczyć prawidłowy sposób pisania. Kredki te są wyposażone w silny pigment, co sprawia, że oddają wyrazistą głębię barw. Nie trzeba ich ostrzyć ani obawiać się ryzyka złamania. Do pozytywnych cech produktu można także zaliczyć sporą wydajność – raz kupiony zestaw wystarcza na długo.

W komplecie znajduje się bawełniany woreczek. Chroni on kredki przed uszkodzeniem oraz ułatwia ich przechowywanie i przenoszenie.

- materiał: wosk z soi
- wymiary pojedynczej kredki: 3x2 cm
- uwaga: produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ istnieje ryzyko połknięcia drobnych elementów
- biały osad na powierzchni kredki jest naturalnym zjawiskiem. Znika od razu po jej potarciu lub rozpoczęciu rysowania

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email