Szukaj

Kredki Crayon Rocks w Bawełnianym Woreczku - 32 Kolory

89.00 zł

Twoje dziecko uwielbia rysować, lecz miewa problemy z posługiwaniem się zwykłymi kredkami? Co chwilę wypadają mu one z rączek i często się łamią? Kredki Crayon Rocks w 32 różnych kolorach sprawiają, że rysowanie staje się samą przyjemnością. Przyjmują one kształt spłaszczonych kamyczków, co sprzyja kształtowaniu umiejętności prawidłowego uchwytu. Dzięki temu maluch ćwiczy małą motorykę oraz wyobraźnię. Nietypowa forma kredek sprawia także, że mogą służyć do zabawy niczym klocki – smyk ułoży z nich różne budowle.

Kredki Crayon Rocks są bezpieczniejsze w porównaniu do zwykłych kredek. Nie zawierają parafiny, lecz zostały wykonane z naturalnego wosku sojowego. Nie posiadają również ostrych elementów, które mogłyby zranić dziecko. Wyróżnia je poza tym wysoka wydajność oraz oddawanie wyrazistych barw. W zestawie z kredkami otrzymujesz bawełniany woreczek do przechowywania i przenoszenia.

- wymiary każdej z kredek: 3x2 cm
- materiał kredek: 100% naturalny wosk sojowy
- materiał woreczka: bawełna
- ilość kolorów: 32
- uwaga: produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia, ponieważ istnieje ryzyko połknięcia drobnych elementów
- biały osad na powierzchni kredki jest naturalnym zjawiskiem. Znika od razu po jej potarciu lub rozpoczęciu rysowania

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email