Szukaj

Królik Aqua Kwiatowe Uszy

52.00 zł

Wiesz, dlaczego dzieciaki kochają pluszaki? Bo są miłe, miękkie i wyglądają sympatycznie – a to najważniejsze, jeśli chcemy, by maskotka – zwierzak została zaakceptowana przez swojego nowego właściciela. Ten miły króliczek z pewnością spodoba się każdemu, niezależnie od wieku. Wykonano go bardzo starannie z materiałów najwyższej jakości, co sprawia, że może być ciągnięty, tarmoszony, przytulany, gnieciony, pojony herbatką na niby, układany do spania, a nawet prany bez szkody dla swojego wyglądu i właściwości.

Ta maskotka – zwierzak firmy Jellycat została zaprojektowana z myślą o maluchach w każdym wieku, dlatego nie posiada elementów, które mogłyby łatwo odpaść i zostać połknięte. To najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce by w jego domu były nie tylko ładne, ale także bezpieczne zabawki.

Maskotka dla dziecka w kształcie króliczka w kolorze niebieskim z uszami w kwiatuszki zachwyci nawet najbardziej wymagające maluchy i ich rodziców. Maskotka została zaprojektowana tak, aby była urocza, a jednocześnie bezpieczna dla niemowląt.

- Wymiar: 18 cm
- Materiał: poliester/plastik
- Producent: Jellycat
- Uwagi: Maskotka dla dzieci od urodzenia

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email