Szukaj

Królik Beżowy Kwiatowe Uszy

52.00 zł

Bezpieczne zabawki są Twoim priorytetem? A może szukasz czegoś specjalnego? Zobacz więc, co mamy do zaoferowania. W sklepie Snuugles dostępny jest, między innymi ten cudowny pluszak dla dziecka w kształcie niedużego króliczka. Został zaprojektowany i uszyty przez firmę Jellycat z myślą o malutkich ramionkach, które będą go tulić.

Najpierw zachwyci Cię jego design – połączenie różnych deseni, faktur i zgaszonych odcieni. Ten ma beżowe futerko i kolorowe uszka w kwiatowy wzór. Materiał, z którego go uszyto, jest bardzo trwały i odporny na pomysły Najmłodszych, do tego można go wygodnie wyprać ręcznie. Później być może odkryjesz, że jest bardzo przyjemny w dotyku i mięciutki, a przytulanie się do niego to prawdziwa przyjemność. Na końcu zaś zaczniesz się zastanawiać czy Twoje dziecko go pokocha od pierwszego wejrzenia, tak jak Ty. Wierzymy, że ta maskotka – zwierzak jest wyjątkowa i właśnie tak będzie.

Ponadczasowy beżowy króliczek Jellycat z uszkami w kwiatuszki to najmilszy pluszak dla dziecka w każdym wieku. Został wykonany z trwałych materiałów, co sprawia, że będzie mógł długo towarzyszyć swojemu właścicielowi.

- Wysokość: 18 cm
- Materiał: poliester
- Producent: Jellycat
- Uwagi: Przeznaczony jest dla dziecka od pierwszego dnia jego życia

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email