Szukaj

Miś w Piżamce

89.00 zł

Aaa misie dwa… a właściwie to jeden, ale za to ubrany w piżamkę! Ten pluszak to świetny kompan do snu i do zabawy dla malucha. Jest mięciutki i miły w dotyku, może spać obok łóżeczka i pilnować snów, może też być towarzyszem podczas dziennych zabaw i odkrywania świata.

Miś w piżamce jest maskotką wyprodukowaną przez JellyCat – brytyjskiego producenta, specjalizującego się w projektowaniu bezpiecznych, przyjaznych maskotek dla dzieci. Ciężko wyobrazić sobie dzieciństwo bez pluszowego misia, który jest przecież najlepszym druhem do zabaw, nieraz nawet na całe życie.

Pluszowy miś ma 25 centymetrów wysokości i wykonany jest z poliestru oraz plastiku. Należy go prać zgodnie z zaleceniami producenta i przestrzegać informacji zawartych na metce. Zachęcamy również do zaprzyjaźnienia się z innymi pluszakami z naszego sklepu z akcesoriami dla dzieci.

Pluszowy miś w piżamce to przyjaciel do snu i do dziennych przygód. Milutki i ubrany w piżamkę z pewnością stanie się najlepszym towarzyszem dziecka już od jego pierwszych dni na tym świecie.

- wymiar: 25cm
- materiał: poliester/plastik
- producent: JellyCat
- uwagi: od urodzenia. Przed pierwszym użyciem zapoznaj się z etykietą przy produkcie

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email