Szukaj

Narwal Różowy

89.00 zł

Gdy wszystkie rybki śpią w jeziorze, a Twoja spać nie może, ten zachwycający narwal przyjdzie jej z pomocą. Co prawda narwal jest ssakiem, a nie rybą, ale dzięki swojej miękkości i przyjaznym kształtom pomoże utulić dziecko do snu. Róg pluszaka zaprojektowany został tak, by mogła go złapać nawet malutka rączka, dlatego pluszak może stać się przyjacielem nawet najmniejszych bobasów.

W sklepie internetowym Snuggles oferujemy tylko bezpieczne zabawki, a ta maskotka wykonana została z odpowiednich materiałów, które są miłe w dotyku i bezpieczne dla wrażliwej skóry. Dzięki najlepszej jakości poliestrowej tkaniny i staranności wykonania, produkt jest wytrzymały i łatwy do utrzymania w czystości. Różowy narwal Jellycat spodoba się każdemu miłośnikowi tych sympatycznych zwierząt. To także najlepsze rozwiązanie dla poszukiwaczy prezentów.

Ta nieduża maskotka Jellycat w kształcie morskiego narwala została wykonana z bezpiecznych i trwałych materiałów. Nie posiada małych elementów, które dziecko mogłoby przypadkowo urwać i połknąć.

- Wysokość: 23 cm
- Materiał: poliester
- Producent: Jellycat
- Uwagi: maskotka dla dzieci od urodzenia

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email