Szukaj

Ośmiornica

99.00 zł

Sympatyczna, uśmiechnięta ośmiornica z miękkimi mackami to zabawka, którą pokochają i duzi i mali. Jest doskonała do przytulania, tarmoszenia i całowania. Jej długie, cienkie macki łatwo chwycić, a to pomaga rozwijaniu zdolności manualnych bawiących się nią niemowląt, lepiej niż niejedna zabawka edukacyjna.

Z racji zastosowania miłych dla skóry antyalergicznych materiałów i wypełnienia ta maskotka – zwierzak od Jellycat, nada się dla dzieci już od pierwszych dni życia. Jednocześnie jest łatwa do utrzymania w czystości i można ją bezpiecznie prać ręcznie. Zadbano także, by nie miała małych ruchomych elementów zagrażających maluchowi podczas użytkowania. Dzięki swojemu kształtowi i zastosowanym rozwiązaniom konstrukcyjnym sprawdzi się w podróży, na spacerze czy podczas zabawy.

Maskotka dla dziecka w kształcie ośmiornicy firmy Jellycat wykonana w zgodzie z europejskimi normami bezpieczeństwa zabawek. Jest miła i przyjemna w dotyku, nie posiada małych elementów, które mogłyby zagrażać dziecku.

- Wymiar: 23 cm
- Materiał: poliester/ plastik
- Producent: Jellycat
- Uwagi: Maskotka dla dzieci od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Ma duże lub bardzo duże rozmiary – nie zostawiać w łóżeczku

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email