Szukaj

Pastelowa Rajdówka z Królikiem

109.00 zł

Czy to ptak, czy samolot? Nie, to super-królik w swojej rajdówce! Stanął w zawody z innymi zwierzątkami w samochodzikach, ale czy wygra? To już zależy od tego, kto będzie kierował tą wyścigówką. Uśmiechnięty królik już czeka gotowy do startu.

Drewniane zabawki PlanToys świetnie nadają się na prezenty dla dzieci. Są wykonane z niezwykłą dbałością i pomysłem, przez co są atrakcyjne dla najmniejszych dzieci i dla tych trochę większych. PlanActivity jest linią zabawek rozwijających koordynację i sprawność ruchową dziecka, stymulujących kreatywność oraz rozwój umiejętności społecznych. Jest to też gadżet, który dostarcza po prostu mnóstwo frajdy.

Pastelowa rajdówka z królikiem jest bezpieczną zabawką, wykonaną z ekologicznego materiału PlanWood®. Drewno pokryte zostało nietoksycznymi farbkami, a do klejenia elementów użyto nietoksycznego kleju. Dbamy o to, by w naszym sklepie z zabawkami Snuggles Shop znajdowały się tylko fajne i ekologiczne zabawki dla dzieci. Ta z pewnością jest jedną z nich.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary: 12.0 x 18.0 x 10.0 cm.
- Wymiary opakowania: 18,8 x 12,3 x 11,5 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email