Szukaj

Pastelowa Rajdówka z Kurczakiem

109.00 zł

Szybcy i skurczakowani! Pastelowa rajdówka z kurczakiem to samochodzik zabawka dla dzieci w każdym wieku – tych najmłodszych i tych nieco starszych, ale nadal lubiących pobawić się klockami. Drewniana wyścigówka ma obracające się kółka i została pomalowana w przyjemne, pastelowe kolory. Z kabiny wystaje uśmiechnięty łepek kurczaka, już gotowego do startu. To jak? Zaczynamy wyścigi?

Zabawki PlanToys, zwłaszcza te z serii PlanActivity, wspierają rozwój psychoruchowy dziecka, jego kreatywność i wyobraźnię. Mogą być łączone z innymi zabawkami z tej linii, co umożliwia tworzenie urozmaiconych scenek. Do tej serii należą m.in. statek, łódź podwodna czy samochodziki.

Dbamy o to, by w sklepie z zabawkami dla dzieci Snuggles Shop znajdowały się tylko bezpieczne akcesoria. Dlatego szczególnie cenimy sobie firmę PlanToys, słynącą z wykorzystania specjalnego, ekologicznego tworzywa PlanWood®, będącego rodzajem przetworzonego drewna kauczukowego z odzysku. Zabawki malowane są bezpiecznymi farbami oraz klejone nietoksycznymi klejami.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary: 12.0 x 18.0 x 10.0 cm.
- Wymiary opakowania: 18,8 x 12,3 x 11,5 cm.

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email