Szukaj

Paw w Koronie

99.00 zł

Och, jak ten dumny paw puszy się i niecierpliwie przebiera piórkami. Już nie może doczekać się, aż spocznie w objęciach jakiegoś maluszka. Usiądzie niedaleko łóżeczka i będzie strzegł maluszka przed niespokojnymi snami. Paw w koronie to pluszowa zabawka dla chłopców i dziewczynek. Jest mięciutka w dotyku, przyjemna do przytulania i przede wszystkim bezpieczna, gdyż nie zawiera żadnych drobnych elementów.

Pluszowa zabawka paw w koronie będzie świetnym kompanem do zabawy dla maluszka. Zabawka ma 34 cm wysokości i wykonana jest z poliestru. Należy ją prać zgodnie z zaleceniami producenta. Pluszaki JellyCat zdobyły uznanie rodziców ze względu na ich przyjemny design, miły w dotyku materiał oraz bezpieczeństwo. Dzieci zaś pokochały te maskotki, bo to uśmiechnięte zwierzaczki, które dostarczają mnóstwo radości.

Pluszowy paw w koronie to zabawka dla najmłodszych. Wykonana jest z poliestru z plastikowymi wstawkami, nie zawiera drobnych elementów. Ten pluszak pokocha Twoje dziecko – i z wzajemnością.

- wymiar: 34cm
- materiał: poliester/plastik
- producent: JellyCat
- uwagi: odpowiedni od urodzenia

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email