Szukaj

Pojazd Dinozaur - Diplo

25.00 zł

Oto dinozaur Diplo, który majestatycznie stąpa… a właściwie majestatycznie jeździ po Twoim dywanie. Diplo na kółkach to bezpieczna, drewniana zabawka z serii PlanActivity, wspierającej rozwój malucha. Zabawka rozwija kreatywność i wyobraźnię oraz zdolności manualne. Diplo jest przyjacielem dzieci i z miłą chęcią zaprzyjaźni się z Twoim dzieckiem. Dinozaur bardzo dobrze będzie czuł się w towarzystwie innych, podobnych mu maskotek z serii.

Jeżeli szukasz bezpiecznych zabawek, nasz sklep dla niemowląt online stoi przed Tobą otworem, to prawdziwa skarbnica pomysłów. Prezentowane tutaj produkty PlanToys nie dość, że wspierają rozwój maluchów i dostarczają mnóstwo frajdy, to są przede wszystkim zabawkami ekologicznymi i bezpiecznymi. Wykonane są ze specjalnego materiału PlanWood®, czyli sprasowanych wiórów drewna kauczukowego. Zabawki są odporne na działanie wody oraz dziecięcych umiejętności destrukcyjnych – innymi słowy, wytrzymają naprawdę wiele.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

-Wymiary: 5,4 x 9,2 x 10,9 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email