Szukaj

Pojazd Dinozaur - Trio

25.00 zł

Stwórzcie z dzieckiem własny park dinozaurów – to będzie dla świetna zabawa i nauka. Dinozaur Trio to przyjazne stworzenie, które lubi dzieci. W miejscu nóg ma koła, na których porusza się szybko i majestatycznie.

Samochodzik zabawka drewniana dla dziecka wykonany jest z ekologicznego materiału PlanWood® i pomalowany bezpiecznymi farbami w żywą czerwono-fioletową kolorystykę. Jest odporny na wodę i łatwo się go czyści. PlanToys należy do światowej czołówki producentów ekologicznych akcesoriów dla niemowlaków. Te produkty są naprawdę przyjazne dla dzieci i środowiska.

PlanActivity to seria drewnianych zabawek wspierających rozwój małego człowieka. Produkty te mają pozytywny wpływ na kreatywność i wyobraźnię, pomagają ćwiczyć sprawność ruchową dziecka oraz koordynację. Wszystkie elementy z serii można ze sobą łączyć, tworząc w ten sposób ciekawe, wyimaginowane światy, scenki oraz sytuacje. Zaaranżuj park dinozaurów dla dziecka, zorganizuj wyścigi różnych zabawek na kółkach PlanToys, a może masz jeszcze inny pomysł? W świecie maluchów wszystko jest możliwe!

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary: 5,4 x 10,5 x 7,7 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email