Szukaj

Ślimak Do Ciągnięcia

79.00 zł

Ślimak, ślimak, pokaż rogi, dam Ci sera na pierogi. Każdy z nas będąc dzieckiem wielokrotnie powtarzał tę rymowankę, kiedy tylko na naszej drodze pojawił się ślimak. Zabawka marki Plan Toys® rozciąga się i zwija, naśladując sposób poruszania się tego zwierzęcia. Wystarczy w tym celu pociągnąć za dołączony sznureczek. Twoja pociecha będzie odtąd mogła ćwiczyć swoje umiejętności małej motoryki oraz zmysł spostrzegawczości. Poza tym zabawa ze ślimakiem uczy wrażliwości, delikatności oraz cierpliwości.

Ślimak Plan Toys® powstał z naturalnego kauczuku z recyklingu, poddanego procesowi suszenia. Jest bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia, ponieważ powstał bez użycia jakichkolwiek chemikaliów. Zabawka ta jest tak lubiana przez maluchów również ze względu na radosne barwy ślimaka, naniesione dzięki użyciu ekologicznych farb wodnych.

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Przeznaczenie: dzieci powyżej 12 miesiąca życia,
- Materiał: naturalne drewno kauczukowe,opakowanie: kartonowe pudełko
- Wymiar produktu: 11 x 26,5 x 9,5 cm
- Wymiar opakowania: 28 x 12,5 x 11,3 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email