Szukaj

O nas

SNUGGLES to nowa, dynamiczna marka dla maluchów i ich rodziców z wyjątkowo dobranym asortymentem zabawek, akcesoriów i ciuchów dla najmłodszych. Wspieramy świeżo upieczonych rodziców już od momentu, kiedy usłyszą pierwszy płacz ich pociechy, i kiedy zachwyci ich jej pierwszy uśmiech. U nas zaopatrzą się w wymarzoną wyprawkę dla maleństwa.

Naszą misją jest zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo. Oferujemy produkty zrobione wyłącznie z bezpiecznych, zdrowych, wysokiej jakości materiałów, które powstawały z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Towarzyszymy maluchowi w magicznym czasie, gdy stawia pierwsze kroczki i wypowiada pierwsze wyrazy, wreszcie kiedy zaczyna z ciekawością penetrować otaczający świat. Chcemy by przedmioty, z którymi się styka były piękne, miały swój styl i od najmłodszych lat kształtowały u dziecka poczucie dobrego smaku.

Nasza filozofia to korzystanie z oferty niewielkich polskich i zagranicznych producentów, którzy są w stanie zapewnić swoim wyrobom oryginalny design i prawdziwą funkcjonalność. Wszystkie nasze ciuchy są wygodne i cieszą oko, a dobrane przez nas zabawki pielęgnują kreatywność i wyobraźnię dziecka.

SNUGGLES chce być wyjątkową marką dla wyjątkowych dzieciaków. Cały nasz asortyment podporządkowaliśmy temu, by maluchy zawsze czuły się komfortowo, przytulnie i bezpiecznie, tak by mogły zajmować się tym, co robią najlepiej: bawić się, spać i harmonijnie rozwijać!

 

Tło wektory designed by Olga_spb - Freepik.com