Szukaj

Szczęśliwy Piesek Do Ciągnięcia

79.00 zł

Szczęśliwy piesek już nie może doczekać się kolejnego spaceru. Przebiera łapkami, strzyże uszkami, macha ogonkiem, a dzięki elastycznej konstrukcji podąża krok w krok za dzieckiem. Zanim maluszek zacznie opiekować się prawdziwym zwierzakiem, polecamy by zaopiekował się najpierw takim zabawkowym, który będzie dla niego przyjacielem w domu i na spacerze. Ta drewniana, bezpieczna zabawka na kółkach będzie świetnym kompanem dla malucha podczas spaceru z rodzicami do parku, na huśtawki albo do sklepu.

Jeździk jest zabawką edukacyjną z linii PlanPreschool i został zaprojektowany tak, by wspomagał rozwój empatii, umiejętności społecznych, a także zmysł wzroku, słuchu i równowagi. Jeżdżący, zabawkowy piesek do ciągnięcia może być zwykłą zabawką na kółkach, ale może też posłużyć jako model do naśladownictwa dobrej opieki nad domowym zwierzakiem.

Snuggles Shop to sklep dla niemowląt online, w którym sprzedajemy kreatywne, bezpieczne akcesoria z drewna i ekologicznych materiałów. Zobacz też inne zabawki PlanToys!

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.

- Wymiary produktu: 7,2 x 22,5 cm
- Wymiary opakowania: 28 x 11,5 x 9,5 cm

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email