Szukaj

Wisienka

109.00 zł

Kolejne święta, urodziny czy narodziny dziecka koleżanki, a Ty nie wiesz jakie prezenty dla dzieci będą najlepsze? Przyjrzyj się tej słodkiej wisience. Czyż nie wygląda uroczo? Pluszak dla dziecka w kształcie wisienki to niebanalna propozycja, tak bardzo różna od powszechnych maskotek – zwierzaków. Uszyto ją z tkaniny trwałej i odpornej na większość pomysłów dzieci. W razie nieprzewidzianej sytuacji można ją wyprać ręcznie bez obaw ozniszczenie.

Wisienka jest bardzo przyjemna w dotyku i nie posiada małych elementów, które dzieci w łatwy sposób mogłyby urwać lub odgryźć. Firma Jellycat, chcąc zaoferować jak najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązania, zadbała o każdy detal projektu. Pluszaka można podać do zabawy nawet niemowlakowi, a ten będzie nim zachwycony, bo chwytanie ogonka, listka czy nóżek może okazać się świetną zabawą i ćwiczeniem za jednym razem.

Pluszak dla dziecka od Jellycat w kształcie wisienki to pomysł na oryginalny prezent już w pierwszych dniach życia. Sposób wykonania i zastosowane materiały są bezpieczne, a sama zabawka jest mięciutka i puchata.

- Wymiar: 23 cm
- Materiał: poliester/plastik
- Producent: Jellycat
- Uwagi: Maskotka dla dzieci od urodzenia. Zawsze sprawdź etykietę przed użyciem. Ma duże lub bardzo duże rozmiary – nie zostawiać w łóżeczku

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email