Szukaj

Zestaw Rubeez Artbox Crayon Rocks

75.00 zł

Zależy Ci na tym, aby pomóc swojemu dziecku w kształtowaniu kreatywności, motoryki oraz wyobraźni artystycznej? Podaruj mu więc zestaw Rubeez Artbox Crayon Rocks. W jego skład wchodzi 16 kredek w różnych kolorach, tęczowy ołówek, bawełniany woreczek, a także szablony, dzięki którym maluch samodzielnie stworzy piękne rysunki. W komplecie znajduje się ponadto obrazkowa książeczka z inspiracjami.

Kredki Crayon Rocks powstały bez użycia parafiny ani jakichkolwiek potencjalnie szkodliwych substancji dla młodego człowieka. Do ich produkcji wykorzystany został jedynie naturalny wosk sojowy. Kredki te przyjmują postać płaskich kamyczków, które nie posiadają ostrych elementów. Są poza tym wytrzymałe, wydajne, a za sprawą wyposażenia w wysokiej jakości pigment, kolory stają się nadzwyczaj wyraziste. Rysowanie kredkami z zestawu Rubeez Artbox Crayon Rocks nie sprawi dziecku najmniejszych trudności. Ich nietypowy kształt sprawia, że maluch będzie mógł je wykorzystać również w celu tworzenia różnego rodzaju konstrukcji.

- materiał kredek: naturalny wosk sojowy
- materiał woreczka: bawełna
- rozmiar kredek z zestawu: około 3x2 cm
- produkt nie jest odpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Ma to związek z małymi elementami, które mogą zostać połknięte
- biały osad na powierzchni kredki jest naturalnym zjawiskiem. Znika od razu po jej potarciu lub rozpoczęciu rysowania

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email