Szukaj

Zestaw Śniadaniowy

69.00 zł

„Zapraszam Was mamo i tato na śniadanie, dziś ja coś przygotowałem” – też chcielibyście usłyszeć takie zdanie? No cóż, na to przyjdzie Wam jeszcze trochę poczekać, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować udawane śniadanie już teraz. Zestaw ten zawiera kanapkę, jajko sadzone, bekon, parówkę, kubeczek, talerz, nóż i widelec oraz solniczkę i pieprzniczkę.

Drewniana, bezpieczna zabawka tematyczna to świetny prezent dla dzieci. Dla tych, które mają już inne elementy z zestawu PlanActivity i dla tych, które jeszcze takiego zestawu nie mają. Każda zabawka może występować samodzielnie lub w połączeniu z innymi, frajda jest zawsze taka sama. Drewniany zestaw śniadanie na talerzu jest zabawką edukacyjną przeznaczoną dla maluchów w okresie rozwoju psychoruchowego. Może służyć również jako element edukacyjny wspierający naukę jedzenia i zachowania przy stole. Zestaw można wziąć do piaskownicy i urozmaicić śniadanie o babki z piasku. Możliwości są nieograniczone!

Bezpieczeństwo zabawek PlanToys potwierdzają europejska norma E71 i amerykański standard ASTM. Produkt dopuszczony do obrotu w UE zgodnie z posiadanym certyfikatem CE oraz zgodnością z normą EN-71.
 

- Rozmiar produktu: 12,6 x 1,3 cm - talerz
- Materiał: PlanWood® drewno kauczukowe

Zapisz się do newsletter

Chcesz otrzymywać nowości? Zostaw swój adres email